SUN. JUNE 01, 2014

Jumapili mpya ya mwezi mpya, tusali kumshukuru Mungu kwa kutuonesha siku hii.
Pia tusali kwa ajili ya yote aliyoijalia Dunia hii.
SIKU NJEMA!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s